Facebook Aktualności Pomoc Panele

Aplikacje dedykowane

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania?

Na rynku nie ma produktu rozwiązującego Twoje problemy? A może taki produkt istnieje, jednak nie działa on w odpowiedni dla Ciebie sposób? Zgłoś się do nas – aplikacje dedykowane to nasza specjalność o czym przekonała się już rosnąca grupa naszych Klientów. Do tej pory zmierzyliśmy się z naprawdę skomplikowanymi i wymagającymi wiedzy problemami więc możesz mieć pewność, że jesteśmy odpowiednim zespołem do realizacji Twojego projektu.

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania?

CodeIgniter, Laravel, PHP, C++, Rwd

Wykorzystujemy sprawdzone, godne zaufania technologie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niezawodność aplikacji internetowej to jeden ze współczynników decydujących o jej sukcesie dlatego nasze produkty tworzymy w oparciu o profesjonalne rozwiązania. Klienci doceniają naszą dbałość o bezpieczeństwo danych i ciągłość funkcjonowania wykonanych przez nas produktów. Uważamy, że solidnie zaprojektowany serwis internetowy zaoszczędzi Klientowi kłopotów i niepotrzebnych wydatków w przyszłości.

Jesteśmy po to, aby spełnić Twoją wizję!

Uważnie Ciebie wysłuchamy i postaramy się zrealizować Twoje plany i marzenia związane z działalnością w Internecie. Z chęcią doradzimy Ci jak rozpocząć przygodę z Twoim własnym serwisem internetowym, jak go promować oraz co zrobić, aby dynamicznie się rozwijał. Nadamy tempa Twoim działaniom!

Nasze Ostatnie Realizacje

Wiele firm odkłada realizacje na późniejszy termin. Pora być elastycznym, dopasować się do zaistniałej sytuacji i zaistnieć w sieci! Daj swojej firmie szansę na przetrwanie obecnej sytuacji!

Zobacz więcej

Co jeszcze będzie potrzebne

Aby Twoja strona pojawiła się w sieci

Najczęściej zadawane pytania!

Aplikacje dedykowane to systemy pisane pod indywidualne potrzeby klienta. Zazwyczaj są to programy które nie są dostępne na rynku, lub funkcjonują w wskazany przez klienta sposób.

Przykład aplikacji dedykowanej:

Firma produkująca deski podłogowe - stworzenie aplikacji która monitoruje stan surowca, raportuje o brakach surowca na magazynie, realizuje zamówienia i śledzi status zamówień

Koszt aplikacji dedykowanej uzależniony jest od jej sposobu działania i możliwości. Każdy system jest inny wieć nie da się jednoznacznie wycenić. Wyceny są robione indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.

Tworząc aplikację dedykowaną przekazujemy prawa autorskie do niej zleceniodawcy, wraz z kodami żródłowymi

Czas oczekiwania na aplikację dedykowaną uzależniony jest od jej skomplikowania. Zazwyczaj napisanie systemu pod indywidualne potrzeby klienta zajmuje kilka miesięcy