Facebook Aktualności Pomoc Kontakt Panele

Sprawy z urzędu - dedykowana platforma

Opis Projektu

Stworzyliśmy dedykowany system Sprawy z urzędu

System zaprojektowany specjalnie dla Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu oraz Sądu Okręgowego we Wrocławiu. W ramach tego systemu wszystkie wydziały Sądu Okręgowego mają możliwość przekazania sprawy z urzędu i poproszenia o wyznaczenie odpowiedniego pełnomocnika. Procedura rozpoczyna się od przekazania sprawy do OIRP, która następnie przypisuje odpowiedniego pełnomocnika.


Pełnomocnik automatycznie otrzymuje powiadomienie o nowej sprawie i ma możliwość zalogowania się do platformy w celu zaakceptowania lub odrzucenia przypisanej mu sprawy. Dzięki wprowadzeniu tego dedykowanego systemu, ograniczono konieczność przemieszczania papierowych dokumentów. Obecnie sądy nie muszą już wysyłać fizycznych kopii dokumentów, wszystko odbywa się w formie elektronicznej.


Dzięki temu rozwiązaniu proces przekazywania informacji pomiędzy Sądem, OIRP a pełnomocnikiem został znacznie usprawniony. Wprowadzony system umożliwia szybką i efektywną komunikację, co przyczynia się do większej efektywności w rozpatrywaniu spraw z urzędu. Jest to ważny krok w kierunku usprawnienia i zautomatyzowania procesów prawnych, co pozytywnie wpływa na cały system sądownictwa.

Technologia: Laravel, Php

Szczegóły Projektu

Zobacz poprzednie realizacje
Strony www Rzeszów i pozycjonowanie stron www Strony www Rzeszów i pozycjonowanie stron www