Facebook Aktualności Pomoc Kontakt Panele

Poznaj nas

Nasz zespół to ok 10 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, miłośnicy i pasjonaci swojej pracy.

Każdy projekt traktujemy priorytetowo, elastyczne podejście do każdego klienta to nasze główne cechy.

Nasz zespół to ok 10 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, miłośnicy i pasjonaci swojej pracy.

Długoletnia współpraca

Z wieloma Klientami współpracujemy latami wykonując dla nich różne realizacje. W gronie osób, które nam zaufały znaleźli się również właściciele firm z wielu państw Europy. Cały proces tworzenia strony możemy przeprowadzić zdalnie, kontaktujemy się telefonicznie, przez skype lub za pośrednictwem e-mail. Nie musisz się z nami spotykać, aby zaistnieć w internecie!

170

Zadowolonych klientów

0

Lat doświadczenia

100

Projektów

350

Kubków kawy

Kreujemy wizerunek Twojej firmy w internecie!

Chcemy aby Twój sukces był naszym udziałem.

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne. Od podstaw tworzymy wielojęzyczne strony, sklepy internetowe i aplikacje dedykowane. Tworzymy serwisy internetowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i języki programowania.

Obecnie zgodnie z potrzebami klientów nasze serwisy realizujemy w technologii RWD. Tworzymy strony oparte na systemie CMS dzięki czemu można dodawać nowe treści, aktualności, galerie, korzystając z modułów - system jest bardzo prosty w samodzielnej obsłudze.

Naszym klientom oferujemy własny hosting – serwery zlokalizowane w Polsce. Serwery, które oferujemy posiadają wiele przydatnych modułów wspomagających pozycjonowanie.

O nas