Facebook Aktualności Pomoc Kontakt Panele

Nasze serwisy www

Moje wolne

Moje wolne

System do zarządzania urlopami pracowniczymi. Umożliwia planowanie pracy, pracownik urlop może zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem dzięki czemu kontrolujemy prawidłowe funkcjonowanie firmy. Pracownicy maja dostęp do systemu wiedzą ile dni urlopu wykorzystali. System generuje raporty dla księgowej na koniec miesiąca i automatycznie wysyła.

Zobacz więcej
Kolokwium Examus

Kolokwium Examus

Aplikacja umożliwiająca zdalne pisanie kolokwium przez Aplikantów Radcowskich, Adwokackich, Notariuszy, Komorników. Aplikacja umożliwiaj zdalne pisanie kolokwium przez tych aplikantów z domu. System blokuje dostęp do zasobów komputera. Kolokwium włączy się o zadanej porze i trwa określoną ilość czasu. Zakończenie kolokwium skutkuje zapisaniem pracy na serwerze. Praca zapisana jest przekazana do oceny, można ją wydrukować jak i zdalnie dokonać oceny.

Zobacz więcej
Zamów nocleg

Zamów nocleg

Zamów nocleg to portal ogólnopolski, umożliwiającym wyszukanie noclegu: apartamentu, hotelu, kwatery po ściśle określonych kryteriach. Dodatkowo portal ten posiada aplikację / system do rezerwacji miejsc noclegowych. Dzięki temu internauci szukający noclegu mogą w łatwy i szybki sposób dokonać rezerwacji miejsca noclegowego. Właściciele pensjonatów którzy reklamują swoje usługi na zamównocleg.pl posiadają rozbudowany panel klienta w którym widzą wszystkie rezerwacje, itp..

Zobacz więcej
e-łańcut

e-łańcut

Regionalny portal ogłoszeniowy skierowany na rynek lokalny. Portal posiada rozbudowane drzewo kategorii ułatwiające wyszukiwanie ogłoszeń. Dodawanie ogłoszeń bez procesu rejestracji w portalu

Zobacz więcej