Facebook Aktualności Pomoc Panele

Masowe płatności - indywidualne rachunki

Opis Projektu

Wdrożenie systemu indywidualnych rachunków w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Dzieki wdrożeniu mechanizmu indywidualnych rachunków zdecydowanie usprawniliśmy pracę biura OIRP w Rzeszowie. Średnio w miesiącu w Izbie tej jest księgowanych kilka tysięcy płatności co było bardzo czasochłonne. Wdrożenie indywidualnych rachunków i zintegrowanie z wewnętrznym systemem spowodowało iż procedura ta została zminimalizowana do kilku minut dziennie.

System indywidualnych rachunków z pewnością może być wykorzystywany w innych branżach: do księgowania należności za podatek (np od nieruchomości, wody, kanalizacji, czy śmieci) , abonament np tv, internet.

Firma nasza zajmuje się wdrażaniem i integracją masowych płatności w instytucjach integrując nasze rozwiązanie już z istniejącym.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem systemu do indywidualnych rachunków i płatności u siebie w firmie, instytucji zapraszamy do kontaktu

Technologia: Php

PHP – interpretowany, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym.

Szczegóły Projektu

  • Klient: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie
  • Data: Luty 2019
  • Link:
Zobacz poprzednie realizacje
Realizacje: Aplikacje dedykowane Realizacje: Aplikacje dedykowane