Facebook Aktualności Pomoc Kontakt Panele

Kariera

Obecnie poszukujemy osób do zespołu na stanowiska:

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie front-entu naszych aplikacji;
  • Współpraca z zespołem programistów Back-End.

Wymagania:

  • Zmysł graficzny pozwalający na tworzenie estetycznych rozwiązań;
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript i biblioteki jQuery;
  • Doświadczenie z wykorzystaniem technologi webowych: HTML 5, CSS3, JSON;
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami JavaScript (np. AngularJS 4+, ReactJS, D3) i CSS (np. Bootstrap, Foundation, Material);
  • Chęć nauki nowych technologii.

Jeśli nie spełniasz kilku kryteriów z wyżej wymienionych punktów, ale uważasz, że posiadasz odpowiednie predyspozycje i zapał, a nauka nie sprawi Ci problemów, aplikuj bez wahania.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania oraz umiejętności;
  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Możliwość pracy przy ciekawych, rozwojowych projektach;
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole profesjonalistów - entuzjastów;
  • Możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy i formy zatrudnienia;
  • Pracę w dobrej lokalizacji.

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie istniejących systemów i ich rozbudowa;
  • Współpraca z zespołem programistów Front-ent

Wymagania:

  • PHP 5/PHP 7;
  • Codeigniter;
  • Zend-framework;
  • HTML 5/CSS 3;
  • Javascript;
  • jQuery;
  • Smarty;
  • Zmysł graficzny pozwalający na tworzenie estetycznych rozwiązań.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca@veeo.pl Warunkiem koniecznym jest podanie w temacie e-maila: nazwy stanowiska, na jakie kandydat aplikuje wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)