Pozycjonowanie

Masz już stronę www. Co dalej?

Nawet najdoskonalszy projekt internetowy jest niewiele warty bez odwiedzających go użytkowników. Wszyscy odwiedzający Twoją stronę www mogą w przyszłości zostać Twoimi klientami więc dobrze jest zadbać o jak największą liczbę internautów zapoznających się z Twoja ofertą. Co ma wpływ na ilość odwiedzin Twojej strony?

Pozycja w wyszukiwarkach internetowych.

Zdecydowana większość użytkowników wchodzi na strony internetowe za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Szacuje się, że strony www znajdujące się na jednej z pierwszych pięciu pozycji przyciągają średnio 70% użytkowników wyszukujących konkretnej informacji. Niestety reszta stron znajdujących się na niższych pozycjach nie osiąga już zadowalającej ilości odwiedzin co automatycznie przekłada się na niższą liczbę pozyskanych klientów. Na szczęście dzięki konkretnym i sprecyzowanym działaniom istnieje możliwość wpłynięcia na pozycję strony w indeksie.

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycja strony www w wyszukiwarce ustalana jest za pomocą specjalnego algorytmu który bierze pod uwagę różne parametry witryny. Optymalizując stronę internetową możemy w znaczny sposób poprawić jakość jej indeksowania co w pośredni sposób przekłada się na jej pozycję w indeksie. Dodatkowo za pozycjonowanie stron internetowych można uznać wszelkie działania związane z poprawą treści na stronie oraz pozyskiwaniem wartościowych linków zwrotnych.

Chcesz, aby Twoja strona przyciągała więcej użytkowników?

Skontaktuj się z nami! Przeprowadzimy dokładną analizę wybranych przez Ciebie słów kluczowych oraz dokonamy audytu Twojej strony internetowej. Doradzimy Ci w sprawie jej optymalizacji i marketingu internetowego.

Masz pytania?

Z przyjemnością szybko na nie odpowiemy. Wystarczy, że napiszesz lub zadźwonisz:
system helpdesk - zgłoszenie e-mail - 7 dni/24h ,
tel. 17 717 37 35 od pn do pt w godz. 8:00 do 16:00.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również:

Oceń:
No such file or directory !Error!